Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Koncern
Koncern Design Studio vzniklo v roce 2000 a jeho základ tvoří dvojice designérů Jiří Přibyl a Martin Imrich. Je specializované na průmyslový design, studio pracuje především pro mezinárodní společnosti.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Vývojář / Konstruktér Creo pro Koncern

HPP | Praha | 12.5.2016

Práce je na plný pracovní úvazek. Na projektech spolupracujeme od počátečního návrhu až do fáze reálného výrobku. Na této pozici se jedná především o vývoj dětských bezpečnostních autosedaček (90% pracovní náplně), dále nábytku, autodoplňků, lisovaného skla a dalších zajímavých výrobků.

Požadavky

  • znalost programu Creo, další CAD a grafické systémy výhodou
  • schopnost rychlého vytvoření konceptu jednoduchých mechanismů
  • zkušenosti s jednotlivými fázemi vývoje výrobku: Koncept -­‐ design -­‐ konstrukce
  • požadované vzdělání: VŠ strojního zaměření, nejlépe znalost konstrukce plastových výrobků, nebo SŠ s dobrou praxí nejméně 6 let v oboru konstrukce plastů, výrobků apod.
  • výhodou je zkušenost s konstruováním plastových dílů, plechových dílů, funkčních sestav
  • schopnost komunikace se zákazníky v angličtině (slovem i písmem)
  • velkou předností je „kutilská“ nátura, zkušenost s modelařením. Konstruktér dozoruje i výrobu prototypů.
  • řidičský průkaz B

Náplň práce

sestává z prací na dlouhodobých i krátkodobých projektech:

  • předvývoj
  • spoluúčast na vytváření konceptu nových výrobků ve spolupráci s designéry
  • práce na technickém řešení jednotlivých konstrukčních uzlů, spolupráce s vývojovými konstruktéry našich klientů.
  • spolupráce s ostatními členy studia při výrobě design modelů a prototypů
  • příprava dat pro technologii 3D tisku

Zajímavou částí práce je seznámení se s širokou škálou technologií

  • výroba prototypů 3D tiskem (studio vlastní dvacet 3D tiskáren)
  • práce se 3D scanerem a scanovanými daty
  • spolupráce na výrobě designových modelů a prototypů obnáší:
  • výroba silikonových forem pro kusovou i malosériovou výrobu pomocí vakuového odlévání speciálních materiálů
  • odlévání optických modelů z optických polyuretanů
  • laminování modelů, povrchové úpravy, lakování designových modelů imitujících reálný výrobek
  • naše procesy jsou z části nastaveny dle automobilového průmyslu, pravidelně se účastníme s klienty crash testů našich výrobků

Benefity

  • možnost podílet se na vývoji progresivních výrobků se špičkovým designem
  • možnost rozvíjet komunikaci v angličtině při kontaktu se zákazníky a cestách na veletrhy v zahraničí
  • studio platí vzdělávací kurzy angličtiny a SW kurzy a školení
  • motivující plat a bonusový systém
  • flexibilní pracovní doba
  • studio sídlí v reprezentativní vile v klidné části Prahy Braníka. Máme charakter mladé technologické firmy s dobrým kolektivem, společnými nejen sportovními aktivitami, dobrou kávou, mísami s ovocem a grilem na zahradě… :‐)

Nástup

ihned

Kontakt

V případě zájmu posílejte své životopisy na studio@koncern.cz

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail