Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Informace

Co je DesignJob.cz a jak funguje?
DesignJob.cz je on-line katalog pracovních nabídek nejen v České republice, ale také v zahraničí. Jedná se o zaměstnání kreativního charakteru zaměřené na design, architekturu, navrhování interiérů, grafický design, módní návrhářství, reklamu, práci v médiích, marketing a další obory.
Jak mohu přidat nabídku mé firmy?
Využijte jednoduchý formulář vložit nabídku, kde nabídku zaměstnání vložíte. Pracovní nabídka Vaší firmy se na DesignJob.cz po posouzení objeví do 72 hodin. Nutné je však schválení zaměření nabídky, vytvoření profilu firmy a stanovení druhu zápisu nabídky.
Jaký je rozdíl mezi placeným a zdarma zápisem?
Do konce roku 2016 jsou všechny formy zápisu nabídek zdarma. Od roku 2017 budou placené zápisy oproti standardním zvýrazněny a to jak na portálu DesignJob.cz tak na partnerském portálu DesignMag.cz. Placeným zápisům nabízíme větší propagaci na partnerských portálech i sociálních sítích.
Jaká jsou kritéria pro přidání pracovní nabídky na DesignJob.cz?
Pracovní nabídku mohou přidat občanská sdružení, živnostníci, umělecké skupiny, studia i firmy. Pracovní nabídky však musí mít kreativní ráz, což lze snadno ověřit možností zařadit nabídku do jedné z kategorií.
Mohu propagovat i tvůrčí činnost sebe jako potencionálního zaměstnance?
Vkládat pracovní poptávky bohužel není možné, ale můžete vložit svůj profil do naší databáze prostřednictvím krátkého formuláře.
Sociální sítě