Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

U1
Oblékáme budovy zevnitř. Elegantně, chytře, s citem pro detail a budoucí potřeby. Tak, abychom zlepšili výkonnost i zdraví vašich lidí. Usadili jsme 30 000 lidí. Máme unikátní přístup a design. Investujeme do zdraví.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Interiérový architekt – designér pro U1

HPP | Brno | 3.8.2016

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba celistvé koncepce interiérového řešení kancelářských a komerčních prostor (od prvotního návrhu po realizaci)
  • projektování interiérů v CAD (Autocad)
  • znalost tvorby v 3D vítána (3ds MAX)
  • dispoziční řešení (spaceplan), návrh vizuální koncepce (schopnost – přesvědčivě skicovat výhodou)
  • návrh atypických nábytkových částí a zpracování tech. dokumentace pro realizaci
  • architektonická studie stavebně-interiérové části (fit-out)
  • komunikace s klienty a obchodním týmem
  • autorský dozor nad realizací interiéru
  • koordinace vizuálních a technických návazností.

POŽADUJEME

  • praxe – min.2 roky v projektování interiérů
  • zajímavé portfolio vlastních projektů (prosím zašlete spolu s životopisem)
  • velmi dobré prezentační schopnosti (schopnost přesvědčivě sdělit klientovi navrženou koncepci)
  • kreativitu a orientaci v současné interiérové tvorbě, schopnost konceptuálního uvažování
  • výtvarné a technické vzdělání
  • obecnou orientaci v konstrukci nábytku
  • základní znalost stavebních konstrukcí a jejich návazností.

NABÍZÍME

  • práci na plný úvazek
  • bonusy, prémie
  • vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, občerstvení na pracovišti.

KONTAKT

Kontaktujte nás, i když část z výše zmíněného nesplňujete, přitom však máte sebevědomí a motivaci pozici zvládnout!

Radek Mašinda
masinda@u1.cz

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail