Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Aktuální pracovní nabídka

Nobis Studio
Nobis Studio je studio luxusního interiérového designu se stylovým showroomem v centru Prahy. Poskytujeme prvotřídní služby českým i zahraničním klientům, a to od úvodní konzultace a návrhu, přes stavební práce až po samotnou realizaci interiéru. Věnujeme se klasickým i moderním interiérům a naší specialitou jsou realizace na klíč.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Interiérový designér / architekt

HPP | Praha | 20.3.2024

Hledáme schopnou a samostatnou kolegyni či kolegu na pozici interiérového designéra či architekta. Budete se podílet na návrzích a studiích interiérů a exteriérů převážně rezidenčních projektů, zapojeni ale budete do všech fází projektů až po jejich předání a záruční/pozáruční servis. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a perfektní znalost programu Autodesk Autocad.

Náplň práce

Tvorba výkresové a technické dokumentace k projektům v programu Autocad;
3D modelování;
Tvorba a samostatná projekce interiérů a exteriérů;
Komunikace se subdodavateli a příprava podkladů pro subdodavatele;
Objednávky a dohled nad jejich průběhem;
Asistence při kontrolních dnech;
Koordinace a kontrola prací na projektech, včetně koordinace montážních prací;
Vypracování cenových nabídek;
Komunikace s klienty;
Vytváření prezentací.

Požadujeme

Odborné SŠ-VŠ vzdělání;
Výborná znalost Autodesk Autocad nutností;
Velmi dobrá až výborná znalost programů Photoshop, Indesign a Sketchup výhodou;
Stavební a technické znalosti vč. orientace ve stavebních výkresech;
Schopnost operativního řešení a koordinace realizací zakázek;
Schopnost samostatného vyhodnocení situace a volby vhodného řešení;
Reprezentativní vystupování a profesionální přístup ke klientům i dodavatelům;
Vynikající komunikační a organizační schopnosti;
Anglický jazyk (středně pokročilý/B2 nebo vyšší);
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu.

Co nabízíme

Zaměstnání na dobu neurčitou ve společnosti s vynikající pověstí na trhu;
Příležitost pracovat s VIP klienty;
Kancelářské prostory v centru Prahy;
Motivující plat, 20 dní dovolené;
Přátelský kolektiv.

Pohovory

Pohovory s vhodnými uchazeči budou probíhat v týdnech od 22.3. a 29.3. Pohovory budou rozděleny do dvou kol, z nichž každé bude trvat 15-20 minut.

V případě zájmu o tuto pozici své životopisy a portfolio zasílejte na emailovou adresu tereza@nobis.cz. Přijímáme také přihlášky prostřednictvím LinkedIn v případě, že je Váš profil dostatečně detailní a aktuální.

Vzhledem k vysokému množství přihlášek, které dostáváme, nebudeme moci odpovědět neúspěšným kandidátům. Pokud do týdne od zaslání životopisu nebudete pozváni na pohovor, můžete mít za to, že Vaše přihláška byla zamítnuta.

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail