Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Robe
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy a architektonické osvětlení.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Produktový designér pro Robe

HPP | Valašské Meziříčí | 2.4.2018

ROBE lighting s. r. o. – přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy a architektonické osvětlení – hledá vhodného kandidáta na pozici Produktový designér (výrobní závod Valašské Meziříčí).

Náplň práce

  • kreativní tvorba designového návrhu/koncepce architektonických svítidel
  • jeho následné konstrukční a technologické zpracování
  • úzká spolupráce na vývoji svítidel se členy R&D týmu
  • spolupráce při realizaci ve výrobě

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání uměleckého nebo technického směru se zaměřením
  • na produktový design a strojní konstrukci
  • schopnost kreativního vytváření a vizuálního zpracování designových konceptů
  • znalost a zkušenost v tvorbě strojní výkresové dokumentace
  • zkušenost s prací v 3D modelovacích programech, znalost SolidEdge výhodou
  • tvůrčí schopnosti, samostatnost, kreativitu a flexibilitu
  • dobrou znalost anglického jazyka

Nabízíme tyto benefity

  • kreativní samostatnou práci v oblasti designu architektonických svítidel
  • přátelský a dynamický kolektiv
  • mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
  • výkonnostní prémie
  • měsíční osobní ohodnocení
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
  • profesní školení a vzdělávání
  • účast na tuzemských a zahraničních profesních výstavách, veletrzích a odborných seminářích
  • jazykové kurzy, kariérní rozvoj
  • množství dalších benefitů

Kontakt

Kateřina Galusová
+420 605 223 626
katerina.galusova@robe.cz

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail