Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Preciosa
Preciosa se řadí mezi přední světové dodavatele strojně broušených komponent z českého křišťálu té nejvyšší kvality. Vyrábíme zejména polotovary pro bižuterní, šperkařský a módní průmysl.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Designér světelných projektů pro Preciosa

HPP | Kamenický Šenov | 29.7.2017

PRECIOSA – LUSTRY, a.s., významný světový výrobce a exportér bytových svítidel a křišťálových svítidel vyráběných na zakázku, obsazuje pozici: Designér světelných projektů.

Náplň práce:

  • navrhování svítidel a výtvarného řešení světelných projektů
  • spolupráce při realizaci ve výrobě

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání uměleckého nebo technického směru se zaměřením na design
  • znalost a zkušenost práce v modelovacích programech 3D, preferujeme Rhinoceros (není podmínkou)
  • tvůrčí schopnosti, samostatnost, kreativitu a flexibilitu

Nabízíme:

  • možnost seberealizace v rámci stabilního týmu a spolupráce se špičkovými externími designéry
  • tvůrčí práci s exkluzivním produktem
  • možnost trvalého vzdělávání, odborného a osobního rozvoje, jazykové vzdělávání
  • zajímavé a stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti s celosvětovou působností
  • možnost stáží na zahraničních zastoupeních

Místo výkonu práce:

Kamenický Šenov

Kontakt:

PRECIOSA – LUSTRY, a.s.
Ondřej Šíp
Nový svět 915
471 14  Kamenický Šenov

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail