Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Siemens
Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Své technologie, výrobky a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Hardware designer pro Siemens

HPP | Praha | 29.5.2016

Chcete být součástí špičkového globálního vývoje a podílet se na zajímavých mezinárodních projektech? Přidejte se k vývojovému centru Siemens v České republice a staňte se tím součástí známé nadnárodní firmy. V našem centru Corporate Technology vyvíjíme na mezinárodních projektech špičkové produkty a to nejenom software, ale i hardware či konstrukci od architektury až po validaci. Výsledky naší práce najdete v mnoha špičkových výrobcích Siemens po celém světě, jako například v průmyslové automatizaci, automatizaci železniční dopravy nebo řízení dopravy.

Nabízíme volné pracovní místo Hardware designer pro oblast Průmyslové automatizace. Jde o příležitost pracovat na projektu – Vývoj zakázkových produktů.

Náplň práce

  • práce na vývoji zakázkových produktů v oblasti průmyslové automatizace (SIMATIC HMI, PLC)
  • tvorba schémat, výběr vhodných komponent, komunikace s dodavateli
  • návrh komplexních (HDI) plošných spojů na základě schématu a dané mechanické konstrukce
  • optimalizace tepelných a elektromagnetických vlastností navrhovaného plošného spoje
  • příprava dat pro výrobu
  • podpora při výrobě a oživování prototypů
  • testování a měření prototypů, typové zkoušky (klimatické, EMC kompatibilita, atd.)
  • správa sestav v PLM (Product Lifecycle Management) softwaru
  • úzká spolupráce se zahraničními vývojovými centry Siemens

Očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru (nebo adekvátní praxi v oboru)
  • velmi dobrou znalost angličtiny – denní komunikace
  • velmi dobré znalosti a praktické zkušenosti s návrhem hardware včetně plošných spojů
  • zkušenosti v oblasti smíšeného návrhu digitálních a analogových komponent
  • velmi dobré znalosti práce s nějakým návrhovým SW (Zuken CR8000 výhodou)
  • zkušenosti s tepelným a elektromagnetickým chováním součástek a plošných spojů
  • samostatnost, spolehlivost, zaujetí pro kvalitu
  • chuť se dále odborně vzdělávat

Výhodou

  • znalosti v oblasti EMC, zkušenosti s vývojem pro průmyslové aplikace
  • zkušenosti s výrobním procesem
  • zkušenosti s produkty Siemens pro oblast průmyslové automatizace
  • znalost němčiny

Nabízíme

  • odměnu za nástup ve výši 50 000 Kč
  • práci na dynamicky se rozvíjejících mezinárodních projektech
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • expertní i manažerské rozvojové programy
  • dlouhodobou (stabilní) vzájemnou spolupráci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, home office a další)

Lokalita

Praha–Stodůlky

Kontakt

Siemens s.r.o.
Tomáš Tietz
Siemensova 2715/1
155 00  Praha
Česká republika

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail