Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Horsefeathers
Horsefeathers v Britské Kolumbii kolem roku 1989 byl rebeliózní sranda projekt, který spojoval pár lidí kolem snowboardingu a skateboardingu. Horsefeathers dnes je živá, fungující značka, kde vznikají ucelené kolekce od doplňků až po outerwear, které se prodávají napříč celou Evropou.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Junior Apparel Designer pro Horsefeathers

HPP | Plzeň | 8.10.2014

Hledáme kolegu(kolegyni) na pozici JUNIOR APPAREL DESIGNER pro značku Horsefeathers.

Pracovní náplní bude navrhování a vývoj kolekcí Horsefeathers ve spolupráci s existujícím kolektivem. Samozřejmostí je tvorba technických manuálů, každodenní komunikace s výrobci a spolupodílení se na prezentacích jednotlivých kolekcí.

Požadujeme

  • velmi dobrou znalost mluvené a psané Angličtiny
  • velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti (včetně psaného slova)
  • pracovitost, systematičnost, organizační schopnosti, samostatnost
  • analytické a kreativní myšlení
  • schopnost realizovat komplexní úkoly, řešit problémy
  • schopnost pracovat na více projektech současně
  • schopnost realizovat technicky vyspělé výrobky
  • znalost výrobních cyklů a postupů
  • znalost tvorby střihových konstrukcí
  • přehled v oblasti použití materiálů
  • znalost specifického snow/skate/street prostředí výhodou
  • velmi dobrou znalosti grafických programů Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, MS Office
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • kreativní, zajímavou a odpovědnou pozici
  • rozmanitou pracovní náplň
  • možnost profesního růstu
  • práci v příjemném, nekorporátním kolektivu

Druh pracovní smlouvy

  • doba neurčitá

Nástup

  • 5.1.2015

Životopisy posílejte na pepe@horsefeathers.cz

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail

Podobné pracovní nabídky

Sociální sítě