Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

KEEO
KEEO4DESIGN s.r.o. je architektonickým ateliérem se sídlem v Brně založeným v roku 2013. Působí v oblastech architektury, urbanismu a krajinářské tvorby. Společnost byla založena dvěma architekty – Jiřím Vojtěškem a Jakubem Rolečkem. Oba čerpali zkušenosti nejen v českých ale i v zahraničních studiích...

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Architekt/projektant pro KEEO

HPP | Brno | 15.2.2018

Hledáme architekta/projektanta, který chce měnit svět kvalitním bydlením. Pokud vládneš silou Archicadu, pošli své portfolio na superhero@keeo.cz.

Více na stránkách www.keeo.cz/job

Příběh KEEO: KEEO4DESIGN s.r.o. je architektonickým ateliérem se sídlem v Brně založeným v roku 2013. Působí v oblastech architektury, urbanismu a krajinářské tvorby. Společnost byla založena dvěma architekty – Jiřím Vojtěškem a Jakubem Rolečkem. Spolupracuje s týmem specialistů z oblasti inženýrství a designu. Oba čerpali zkušenosti nejen v českých ale i v zahraničních studiích. Jiří Vojtěšek strávil dva roky ve Finsku v mezinárodním ateliéru Tengbom, kde se stal profesionálem v koncepčním a dispozičním řešení návrhu. Jakub Roleček působil 3 roky v brněnském ateliéru Dimense a stal se tak profesionálem v technickém řešení návrhu. KEEO návrhy jsou vždy navrženy s ohledem na optimalizaci nákladů a to nejen při stavbě, ale hlavně při samotném provozu.

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail

Podobné pracovní nabídky

Sociální sítě