Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Česká centra
Česká centra prosazují českou kulturní scénu na mezinárodním poli a propagují Českou republiku ve světě. Působí jako síť prostřednictvím 22 Českých center v zahraničí na 3 kontinentech.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Ředitel/ka Českého centra Paříž pro Česká centra

HPP | Francie | 1.3.2016

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ky Českého centra Paříž.

Náplň práce

  • řízení Českého centra v zahraničí v souladu se strategií Českých center, odpovědnost za vytváření a realizaci programové nabídky Českého centra
  • odpovědnost za hospodaření s rozpočtovými finančními prostředky, fundraising

Požadavky

  • státní občanství ČR
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo inženýrském studijním programu
  • praxe v řídící funkci minimálně 3 roky
  • výborné administrativní a manažerské dovednosti, zkušenost s řízením rozpočtů
  • dobrá orientace v oblasti kultury a mezinárodních vztahů, znalost problematiky teritoria
  • reprezentativní vystupování, schopnost vést a motivovat lidi, časová flexibilita, komunikativnost, kreativita
  • praxe v oblasti kultury, médií nebo PR výhodou
  • znalost francouzštiny na úrovni IV. stupně dle klasifikace MZV ČR (min. úroveň C1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky)
  • znalost angličtiny na úrovni III. stupně dle klasifikace MZV ČR
  • Word, Excel, Power Point na vysoké úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co nabízíme

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v malém dynamickém kolektivu s českými a místními zaměstnanci

Dokumenty požadované k výběrovému řízení

  • osobní dotazník (ke stažení na www.czechcentres.cz/kariera)
  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • projekt (vlastní vize činnosti Českého centra Paříž v rozsahu tří až pěti stran)
  • doklady o absolvování jazykových zkoušek, a to na požadované úrovni (viz výše)
  • kopie dokladu o nejvyšším dokončeném vzdělání
  • výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců

Výběrové řízení a další informace

Uchazeči zašlou požadované dokumenty nejpozději do 31. 3. 2016 elektronicky na konkurz@czech.cz. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Uchazeči postupující do druhého kola budou do 22. 4. 2016 vyzváni ke zpracování modelového projektu dle specifikace Českých center s termínem odevzdání 4. 5. 2016 a k předložení lustračního osvědčení, popř. dokladu o podání žádosti o jeho vydání.  Druhé kolo výběrového řízení pravděpodobně proběhne v termínu 16. – 20. 5. 2016 v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1. K doporučení výběrové komise se následně vyjádří MZV ČR.

Platové podmínky: 13. platová třída (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení. Valutová náhrada dle Nařízení vlády č. 62/1194 Sb. v platném znění.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na www.czechcentres.cz

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail