Pracovní nabídky v designu a dalších kreativních oborech:

Neaktuální pracovní nabídka

Blažek
Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů.

profil a všechny nabídky zaměstnavatele

Designer pro Blažek

HPP | Brno | 10.12.2016

Pro naše kreativní oddělení hledáme vhodné kandidáty na pozici: Designer

Náplň práce

  • Spolupráce s designéry na přípravě a tvorbě nových kolekcí a jejich uvedení do MO sítě.
  • Samostatná práce při přípravě nových kolekcí

Požadujeme

  • Vzdělání se zaměřením na oděvnictví
  • Vzdělání ve výtvarném oboru
  • Orientace v grafických programech vítána
  • Kreativní myšlení
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Schopnost samostatně pracovat na svěřených úkolech
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné a prosperující společnosti

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete nabídku obsahující Váš profesní životopis, včetně fotografie na e-mailovou adresu jan.podlipny@blazek.cz, do předmětu uveďte název pracovní pozice.

Předem děkujeme všem zájemcům. Odpovíme jen těm, kteří splní naše kritéria.

Poslat odkaz na pracovní nabídku na e-mail